Co możemy

zrobić Together?

W naszym teamie profesjonalizm spotyka się z doświadczeniem a pasja z wiedzą. Pod naszymi skrzydłami gromadzimy ludzi najlepszych w swoich dziedzinach. Wiemy, jak ważny jest Twój projekt! Nasi specjaliści poprowadzą go dla Ciebie od początku do końca.

Co możemy dla Ciebie zrobić? 

O usługach w Together słów kilka.

Projektujemy Aplikacje
Na początku jest pomysł, ogólny koncept. Wierzymy, że ten Twój jest zdecydowanie w punkt! Teraz czas nadać mu nieco kształtu aby ostatecznie stał się kompletną aplikacją spełniającą Twoje oczekiwania i jeszcze więcej. To właśnie nasz zespół UI/UX designu opracuje mockupy, modele, oraz inne materiały wizualne. Na tym etapie dowiesz się jak może wyglądać twój produkt i jakie funkcjonalności umożliwi zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich użytkowników. Chcesz więcej? Wykorzystaj doświadczenie naszych projektantów aby stworzyć cały design system, opracować badanie rynku oraz niezbędną strategię podczas wdrażania. Słowem, wszystko czego potrzebujesz aby przekuć swój pomysł na w pełni funkcjonalny biznes.
Projektujemy Aplikacje
Tworzymy Aplikacje Mobilne i Desktopowe
Cele biznesowe, oraz strategie czy ich realizacji… każda firma ma inne. Twój biznes zasługuje na aplikację dostosowaną do konkretnych potrzeb. Będzie to jedna z lepszych inwestycji, jakie możesz poczynić. Spoglądając na statystyki dowiadujemy się, że 90% czasu, jaki ludzie spędzają na swoich urządzeniach mobilnych, to w rzeczywistości korzystanie z aplikacji.
Najnowsze trendy wskazują na powszechną strategią biznesową, jaką jest wykorzystywanie strony internetowej wyłącznie w celach informacyjnych, jak również do przekierowania odbiorców na platformy Google Play lub App Store w celu pobrania aplikacji. Zainstalowanie produktu przez użytkownika daje Ci nieograniczone możliwości. Możesz przekazywać informacje oraz wchodzić w interakcje z klientami. Aplikacje mobilne nie mają przed nami tajemnic. Quest z GPS, sklep internetowy, gra, aplikacja wykorzystująca akcelerometr, żyroskop, bluetooth? Żaden problem.
Aplikacje Mobilne i Desktopowe
Rozszerzona i Wirtualna Rzeczywistość
Można powiedzieć, że Rozszerzona Rzeczywistość to nasza specjalność.Zrealizowane projekty z branż: edukacyjnej, medycznej, militarnej i przemysłu tylko to potwierdzają. Profesjonalne szkolenia, gry, wizualizacje... co tylko potrzebujesz. Unikatowe pomysły to obecnie rzadkość. Pamiętaj aby zadbać o to aby Twoja aplikacja wyróżniała się na tle konkurencji. Niezależnie, czy jest to rdzeń Twojej działalności, czy może element mający na celu modernizację procesów wewnętrznych - dedykowana aplikacja pomoże zwiększyć rozpoznawalność marki, podnieść wydajność, a przede wszystkim pomóc osiągnąć cele biznesowe.
Rozszerzona i Wirtualna Rzeczywistość
Montujemy wideo, postprodukcja
Filmy instruktażowe, krótkie wideo, reklamówki, animacje to dziś podstawa komunikacji z odbiorcami. Potrzebujesz filmiku do swojej aplikacji, strony, produktu, biznesu? A może masz materiał i trzeba go zmontować? Wideo marketing - przez ponad połowę marketerów uważany jest za najpotężniejsze narzędzie marketingowe. Dobry i trafny film zwiększa szansę na zakup Twoich produktów lub usług o ponad 60%. Pozwala zwiększyć skuteczność kampanii reklamowych nawet o 40%. Zdobądź przewagę już teraz!
Montaż i postprodukcja
Networking, szkolenia, warsztaty
Nie bez powodu mówi się, że zaufanie to waluta przyszłości. Budujemy je dzięki kontaktom, profesjonalizmie, oraz odpowiedzialnym podchodzeniu do biznesu. Zastanawiasz się, jak dotrzeć do nowych klientów. Jak zdobyć ich zainteresowanie, opowiedzieć o swojej firmie, marce, produktach. Dzisiejszy marketing i biznes to rynek relacji. Skorzystaj z naszych zasobów. Ułatw sobie współpracę, wymianę wiedzy i umiejętności. Pomożemy w budowaniu sieci kontaktów, promocji marki, przeprowadzimy dla Ciebie odpowiednie szkolenia i warsztaty, pomożemy przy organizacji spotkania networkingowego.
Networking, szkolenia, warszataty

Dołącz do grona tych, 

którzy nam zaufali.

BeCREO
Stolica Experymentu
JJ Mac Ltd
Wawel
Miasto Gliwice

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś?

Daj nam znać, a my odezwiemy się do Ciebie.

Skontaktuj się z nami
Kontakt