Możesz nas zapytać o wszystko,

a część odpowiedzi znajdziesz bez pytania

  1. Od czego zaczniemy naszą współpracę?
  2. Wycena projektu - jak to zrobić?
  3. Co z projektami graficznymi - czy powinienem je przygotować?
  4. Prawa autorskie - co z nimi?
  5. A co z gwarancją, czy cena ją uwzględnia?
  6. Czy mogę w przyszłości rozwinąć aplikację?
  7. Zastanawiam się nad marketingiem aplikacji, pomożecie?
  8. Chciałbym duży/mały projekt. Pomożecie?
  9. Czy zrobicie film do mojej aplikacji?
1
Na początku zbadamy Twoje potrzeby. Porozmawiamy o Twoim pomyśle. O tym kto i w jaki sposób będzie korzystał z Twojego rozwiązania. Zaczniemy od zebrania wszystkich niezbędnych informacji w mailu, pozwoli to zapoznać się z projektem i omówić go szczegółowo z zespołem oraz odpowiednimi specjalistami. Czasem tyle wystarczy. Nie ma jednak problemu i chętnie omówimy Twój projekt Together na Google Meet.

Napisz do nas na: kontakt@ftgt.org
2
Proste rozwiązania są zwykle najlepsze - takie w Together lubimy najbardziej. Preferujemy stałą cenę za godzinę naszej pracy. Przedstawisz nam to czego potrzebujesz. Angażujemy odpowiedniego specjalistę w zależności od Twojego projektu. Przygotowujemy wycenę. Fundacja wystawia fakturę za faktyczny zakres pracy w oparciu o stawkę godzinową. Bez małego druczku. Ot tak!
3
Oczywiście możesz przygotować projekty a my następnie zgodnie z Twoim pomysłem przygotowujemy aplikację. Jeżeli nie masz projektu nie przejmuj się, tutaj również możesz liczyć na naszą pomoc i zaangażowanie zarówno w kwestii szaty graficznej jak i grafik. Bardzo chętnie angażujemy się w projekty, tak aby spełniały one Twoje oczekiwania a odbiorcy byli zadowoleni z efektów naszej pracy. Chętnie się angażujemy w proJekty, tak aby Twoi odbiorcy byli zadowoleni z efektów naszej pracy. Specjaliści w swojej dziedzinie - tak właśnie należy określić projektantów UX/UI w Together.
4
Sprawa jest prosta - Ty jesteś właścicielem. Wszystko należy do Ciebie. Na zawsze. Prawa do produktu należą do Ciebie, określamy to jasno w umowie, która podpisujemy na samym początku współpracy.
5
Oczywiście, że tak! W dniu uruchomienia aplikacji otrzymujesz 6-miesięczną gwarancję. Jeżeli pojawi się problem lub usterka, której nie zauważyliśmy, ani my, ani Ty podczas testów, zabieramy się do pracy i problem rozwiązujemy tak szybko jak to możliwe.
6
Naturalnie, bez problemu. Każdorazowo upewniamy się, że wykorzystujemy nowe technologie oraz popularne języki programowania, to samo dotyczy frameworków, pozwala to na ciągły rozwój. Tak, jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy, potwierdzeniem tego będzie nasz kod!
7
W dużej mierze zależy to od strategii marketingowych - często tak różnych dla różnych aplikacji. W wielu sytuacjach udzielimy profesjonalnego wsparcia. Jeśli będziesz potrzebować filmu instruktażowego, animacji prezentującej Twoją aplikację chętnie pomożemy, ja wielu innych sytuacjach! Jednak nie zawsze będzie to możliwe. Niech Cię to jednak nie martwi. Ciągle rozwijamy naszą sieć współpracy i kontaktów, znamy osoby, które będą w takich sytuacjach idealnym wsparciem i chętnie Cię z nimi skontaktujemy.
8
No jasne, że tak! Projekty, które trwają dłużej niż 3 miesiące? Fantastycznie, bardzo je lubimy, potrzebujesz czegoś na już, nie ma problemu. Chętnie podejmujemy się wyzwań w tworzeniu aplikacji takich jak Tinder czy Uber jak i inne popularne aplikacje, których celem jest służyć milionom użytkowników - mamy z nich wiele radości. Nie ukrywamy, że Fundacja przygotowuje taką właśnie dla siebie. Nie ma chyba lepszego zapewnienia niż fakt, że sami dla siebie przygotowujemy taką aplikację. Przy takich aplikacjach, korzystamy z rozwiązań cloud, które pozwalają na to, żeby aplikacja była wykorzystywana przez wielu użytkowników Jednocześnie współpracujemy wtedy Together ze swoimi partnerami, którzy zadbają o odpowiednią konfigurację i optymalizację kosztów.
9
Może nie mamy własnego studia nagraniowego, ale możemy Ci pomóc! Bardziej angażujące produkcje realizujemy Together z naszymi partnerami, organizują oni studio, aktorów. Jeśli będziesz potrzebować filmu instruktażowego, animacji prezentującej Twoją aplikację lub innej mniejszej produkcji to musisz wiedzieć, że mamy kontakt z wieloma znanymi profesjonalnymi aktorami dubbingowymi pracujemy ze scenarzystami, którzy zaangażowani byli w polskie wersje językowe Harrego Pottera,Minionków, Shreka, Pingwinów z Madagaskaru, Venoma i innych topowych produkcji. Jeśli masz już nagraniach, tylko chcesz aby ktoś Ci je zmontował to służymy pomocą.

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś?

Daj nam znać, a my odezwiemy się do Ciebie.

Skontaktuj się z nami