Poznaj

Together Software

W naszym teamie profesjonalizm spotyka się z doświadczeniem a pasja z wiedzą. Pod naszymi skrzydłami gromadzimy ludzi najlepszych w swoich dziedzinach. Wiemy, jak ważny jest Twój projekt! Nasi specjaliści poprowadzą go dla Ciebie od początku do końca.

Kim jesteśmy? 

Jesteśmy Together.

Jesteśmy Fundacją To Get There. Miło nam gościć Cię w Together Software. Istniejemy by łączyć, inspirować i wspierać. Łączyć ludzi, instytucje i wolontariuszy. Inspirować i zachęcać do podejmowania nowych wyzwań, szukania wyjątkowych rozwiązań, również tych technologicznych. Wspierać w dążeniach do osiągnięcia zamierzonego celu. To Get There. Together.

Dlaczego Together Software?

Jesteśmy zespołem, który zdobywał doświadczenie podczas pracy z wieloma klientami i na różnych obszarach. W Together kodujemy, ale kodujemy z myślą o ludziach. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną Fundacją, która zyski z naszych projektów przeznacza na cele statutowe.
Doświadczenie Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu, zdobywane w różnych firmach, podczas wielu projektów jest naszym zdecydowanym atutem.
Doradztwo Przygotujemy to czego potrzebujesz, ale nie tylko, doradzimy również co można udoskonalić. Realizując z nami swój projekt nigdy nie zostaniesz sam.
Elastyczność Jesteśmy elastyczni, z otwartą głową podchodzimy do naszych projektów. Zawsze staramy się dopasować optymalne rozwiązania.
Misja Działamy z misją. Podejmując współpracę z nami przyczyniasz się do jej realizacji. Razem możemy pójść o krok dalej. Wspólnie z nami możesz wziąć udział w jednej z naszych kampanii społecznych.

Dołącz do grona tych, 

którzy nam zaufali.

BeCREO
Stolica Experymentu
JJ Mac Ltd
Wawel
Centrum Nauki Kopernik
VMS Media
Ed TEch Net
The Grumper
University of Gdansk
Gliwice City
Grupa Maspex Wadowice
Janssen: Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson
Politechnika Gdanska
Polish Academy of Science
Polska Organizacja Turystyczna

Skontaktuj się z 

Together.

Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Ok

Błąd!Coś poszło nie tak.NIe udało się wysłać Twojej wiadomośći.

Ok
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem wiadomości przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobwych jest Fundacja To Get There z siedzibą w Gdyni, 81-589, ul. Plac Górnośląski 21.