Współpraca z Together,

czyli realizacja projektu krok po kroku

1
Twoje bezpieczeństwo i poufność są dla nas niezwykle ważne Zaufanie i spokojna głowa to podstawa owocnej współpracy. Zagwarantuj ją sobie umową NDA. Teraz porozmawiajmy. Przedstaw nam swój pomysł, opowiedz o potrzebach. Ustalmy kto i w jaki sposób będzie korzystał z aplikacji…

Napisz do nas na: kontakt@ftgt.org
Bezpieczeństwo i poufność
2
Opowiedz nam o swoich celach Kiedy poczujesz się już bezpiecznie czas porozmawiać o szczegółach. W jakim celu planujesz stworzyć aplikację? Do kogo ma być skierowana, kiedy planujesz wystartować, oraz wiele, wiele więcej. Pozwoli nam to dokładnie ustalić w jaki sposób możemy Ci pomóc. Niejednokrotnie najszybszym sposobem będzie zebranie niezbędnych informacji w mailu. Pozwoli nam to zapoznać się z projektem i szczegółowo omówić go z zespołem oraz odpowiednimi specjalistami. W innych przypadkach chętnie omówimy projekt Together na Google Meet.
Twoje cele
3
Twój projekt nabiera kształtu Twój cel - czy on jest? To dla nas bardzo ważne informacje. Im więcej wiemy, tym lepiej czujemy się w Twoich potencjalnych użytkowników czy klientów. Pozwoli to bardziej zaangażować się w projekt. Na tym etapie włączymy naszych specjalistów z różnych dziedzin. Pozwoli nam to przewidzieć potencjalne problemy. Wiele czasu zajmie nam omówienie Twoich pomysłów - wiedz jednak, że warto! Tam gdzie uznamy to za stosowne zaproponujemy udoskonalone rozwiązania.
Formujemy projekt
4
Porozmawiajmy o cenie i planie działania Tutaj wrócimy jeszcze do tego co jest Twoim celem. Są to niezwykle cenne informacje umożliwiające dokładniejszą wycenę. W zależności od projektu całkowitą cenę za aplikacje podzielimy na części za osiągnięcie kamieni milowych,które uzgodnimy na początku. Pozwoli to rozłożyć koszty w czasie a Ty poniesiesz koszty tego co zostało już zrobione i spełniło Twoje oczekiwania.
Cena i plan działania
5
Mockup i projekty graficzne To moment, w którym do gry wkraczają nasi projektanci. przygotują szkielet projektu, pełna makietę oraz projekty graficzne Twojej aplikacji. Wszystko to z uwzględnieniem najwyższych standardów branżowych oraz rozwiązań rekomendowanych przez Google oraz Apple.
Mockup i GUI
6
Zbudujmy to(Ją)! Kiedy zaakceptujesz projekty graficzne przyjdzie czas budowania. To etap pochłaniający wiele czasu. Back-end, front-end, developerzy… Makieta nabiera realnych kształtów - to chwilę potrwa. Kolejny etap oparty jest o wykorzystanie tylko dobrze znanych i przetestowanych technologii - rozpoczną się testy, a Ty będziesz mógł zgłaszać uwagi.
Budujemy aplikację
7
Już jest. Niemal. To już prawie koniec. Zostały jeszcze końcowe testy. W zależności od budżetu testami możemy zająć się my, lub jeśli masz ochotę zostaną one po Twojej stronie. Wielki dzień i publikacja aplikacji nastąpi kiedy wszyscy będziemy zadowoleni z finalnego efektu.
Prawie gotowe
8
Niech ujrzy światło dzienne. Gratulacje! Twoja aplikacja jest gotowa. Czas pokazać ją światu. W tym celu należy opublikować ją w Google Play oraz App Store. Chyba, że Twoja aplikacja ma działać tylko wewnątrz Twojej organizacji. W każdym razie pomożemy Ci zarówno w przygotowaniu opisów, zdjęć oraz filmów, które także będą towarzyszyć aplikacji jak i jej dystrybucji na różnych platformach.
Publikacja aplikacji
9
Rozwój i wsparcie. Twoja aplikacja jest gotowa i działa bez zarzutów. Od czasu do czasu potrzebne będzie serwisowanie jak i prace rozbudowujące. Mimo, że dokładamy wszelkich starań może się zdarzyć, że pojawią się błędy. Niech Cię to jednak nie martwi -zawsze dostajesz od nas 6-miesięczny okres gwarancyjny, podczas którego usuniemy wszelkie błędy bez dodatkowego kosztu. Jeśli będziesz zadowolony/a ze współpracy, po upływie gwarancji możemy kontynuować współpracę
Rozbudowa i wsparcie

Nie znalazłeś odpowiedzi, której szukałeś?

Daj nam znać, a my odezwiemy się do Ciebie.

Skontaktuj się z nami